Tutaj jesteś Aktualności Powiat Puławski i Miasto Puławy zacieśniają współpracę

Aktualności

Powiat Puławski i Miasto Puławy zacieśniają współpracę

20-05-2019
Prezydent Miasta Puławy Paweł Maj i Starosta Puławski Danuta Smaga

Wspólne spojrzenie na potrzeby służby zdrowia oraz realizację miejskich inwestycji – to wynik porozumienia pomiędzy Powiatem Puławskim i Miastem Puławy. Efektem serii roboczych spotkań pomiędzy Starostą Danutą Smagą i Prezydentem Pawłem Majem są wspólne ustalenia, które przyniosą korzyści obydwu samorządom, a tym samym także mieszkańcom.

Jesteśmy przekonani, że wypracowany kompromis przyniesie same pozytywne rezultaty – zgodnie stwierdzają włodarze powiatu i miasta. Skutki porozumienia odczują mieszkańcy, korzystający z powiatowego systemu opieki zdrowotnej, który – zgodnie z deklaracją Prezydenta – wzmocnią środki z budżetu miasta. Starosta zapewniła o wsparciu procesów inwestycyjnych, realizowanych częściowo na terenach należących do Skarbu Państwa, dzięki czemu miasto oszczędzi czas i środki.

Zawarte porozumienie to z pewnością nie koniec dobrej współpracy między samorządami. Także w innych obszarach powiat i miasto deklarują gotowość do wspólnych działań na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.

Powiat Puławski i Miasto Puławy zacieśniają współpracęPowiat Puławski i Miasto Puławy zacieśniają współpracę

Powiat Puławski i Miasto Puławy zacieśniają współpracę

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
Regionalny System Ostrzegania
RSO
RSO
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Pomoc prawna

Pomoc prawna