Tutaj jesteś Aktualności Obchody 100.rocznicy odzyskania przez... Startujemy z "Podpisem dla Niepodległej"

Obchody 100.rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Startujemy z "Podpisem dla Niepodległej"

19-04-2018
Zdjęcie Artykułu

19 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyło się spotkanie przedstawicieli Rady i Zarządu Powiatu Puławskiego z samorządowcami gminnymi. Zebranie dotyczyło współpracy w zakresie organizacji inicjatywy Samorządu Powiatu Puławskiego "Podpis dla Niepodległej".

Ideę akcji przedstawił Starosta Puławski Witold Popiołek wraz z Przewodniczącą Danutą Smagą oraz Członkiem Zarządu Leszkiem Gorgolem. "Podpis dla Niepodległej" jest projektem realizowanym w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Jego głównym zalożeniem jest zebranie podpisów mieszkańców Powiatu Puławskiego wyrażających wdzięczność i uznanie dla niepodległości Ojczyzny. Jest to również okazja do "żywej" lekcji patriotyzmu. Inicjatywa skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych. Nie jest to jedyne przedsięwzięcie powiatu dotyczące uczczenia 100-lecia niepodległości Polski. O innych inicjatywach niepodległościowych można przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce "1918-2018".  Podpisy będą zbierane przy współpracy samorządów gminnych, za co serdecznie dziękujemy.

Podpisy będzie można złożyć na specjalnych kartach w Starostwie Powiatowym w Puławach (pok. 134 Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki), urzędach miast i gmin oraz jednostkach organizacyjnych Powiatu Puławskiego. Po zakończeniu zbiórki powstanie pamiątkowa księga.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję!

List Przewodniczącej Rady Powiatu w sprawie "Podpisu dla Niepodległej"

, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [583.15 KB]

Regulamin projektu "Podpis dla Niepodległej"

, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [69.74 KB]

Podpis dla Niepodległej

Powrót
Meteorologiczne
Meteorologiczne
Meteorologiczne
Hydrologiczne
Hydrologiczne
Hydrologiczne
Informacje drogowe
Informacje drogowe
Informacje drogowe
Stany wód
Stany wód
Stany wód
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY