Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń Po chorobie lub wypadku chcesz wrócić na rynek pracy? Zgłoś się do programu kompleksowej rehabilitacji!

Elektroniczna tablica ogłoszeń

Po chorobie lub wypadku chcesz wrócić na rynek pracy? Zgłoś się do programu kompleksowej rehabilitacji!

11-03-2021
Fragment ulotki informacyjnej z napisem "Powrót do zdrowia - powrót do pracy".

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z początkiem 2021 roku wznowił rekrutację do projektu pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem kompleksowej rehabilitacji mogą wziąć udział w kolejnym naborze, który realizowany jest w trybie ciągłym.

Projekt przeznaczony jest dla osób które z powodu choroby lub wypadku utraciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i chciałyby zdobyć inną pracę, adekwatną do zainteresowań jak i stanu zdrowia. Z zajęć aktywizacyjnych prowadzonych w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej mogą skorzystać także osoby z wrodzoną lub nabytą niepełnosprawnością, zmotywowane do podjęcia pracy, które dotychczas nigdy nie pracowały. Przy współpracy z lekarzami, psychologami i doradcami zawodowymi oraz dzięki zindywidualizowanemu podejściu terapeutów osoby te mogą o wiele szybciej zdobyć zatrudnienie na otwartym rynku pracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez:

  • PFRON – telefonicznie pod numerem 22 50 55 600 lub pocztą elektroniczną na adres: ork@pfron.org.pl,
  • lokalnie, pod numerem telefonu 81 886 11 04 bądź osobiście - al. Królewska 3, 24-100 Puławy (budynek PCPR), pokój nr 3 w dniach poniedziałek w godz.: 11:00-15:00, wtorek-środa w godz.: 9:00-13:00.

Pobierz:

Ikona pdfUlotka informacyjna dotycząca Programu , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [387.07 KB]

Ikona pdfFormularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [619.56 KB]

Powrót