Tutaj jesteś Aktualności Tablica Ogłoszeń INFORMACJA DO WYKONAWCÓW PRAC...

Elektroniczna tablica ogłoszeń

INFORMACJA DO WYKONAWCÓW PRAC GEODEZYJNYCH

20-03-2020
Zdjęcie Artykułu

W trosce o nasze wspólne dobro zachęcamy do przekazywania operatów technicznych w formie elektronicznej. Jednocześnie informujemy, że w okresie ograniczonego dostępu do Ośrodka, do czasu uruchomienia obsługi interesantów w naszym budynku, dla tych wszystkich Wykonawców, którzy nie posiadają podpisu elektronicznego będzie istniała możliwość przekazywania operatów technicznych do kontroli w postaci zeskanowanych plików w formacie pdf. Pliki te, wraz z plikami do modyfikacji, należy przesłać na adres podgik@pulawy.powiat.pl (w tytule należy podać nr zgłoszenia pracy geodezyjnej). Operaty te nie będą traktowane, jako operaty elektroniczne i nie będą wymagać żadnego podpisu elektronicznego. Prosimy o nie przesyłanie tych operatów poprzez Portal Geodety.

Przekazany plik będzie zarejestrowany, jako wpłynięcie operatu do Ośrodka i zostanie poddany weryfikacji. W przypadku znalezienia usterek weryfikator wystawi negatywny protokół weryfikacji, który dostępny będzie w Portalu Geodety. W takim przypadku możecie Państwo poprawić usterki i przesłać ponownie zeskanowany operat do kontroli. W przypadku, kiedy kontrolowany operat nie będzie zawierał usterek, do Wykonawcy zostanie przekazana informacja, o tym, że może dostarczyć do Ośrodka operat w formie analogowej. Pozytywny protokół weryfikacji będzie wystawiany po wpłynięciu dokumentacji w formie papierowej i kontroli zgodności z przekazanym plikiem.
Zachęcamy do powyższej formy przekazywania operatów technicznych. Forma ta usprawni przekazywanie operatów do poprawy i ograniczy Państwa przebywanie w miejscach publicznych, a tym samym przyczyni się do zmniejszenia ryzyka zarażenia się koronawirusem.
Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna