Tutaj jesteś Powiat Sport Nagrody Starosty dla sportowców z...

Aktualności Sportowe

Nagrody Starosty dla sportowców z Powiatu Puławskiego przyznane!

20-05-2020
Zdjęcie Artykułu

19 maja 2020 roku Zarząd Powiatu Puławskiego podjął uchwałę o przyznaniu Nagród Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób, które osiągnęły najwyższe wyniki sportowe w 2019 roku. W tym roku nagrody finansowe otrzymały 83 osoby w łącznej kwocie 34 tys. zł. Okolicznościowe dyplomy trafiły również do szkół - laureatów igrzysk dzieci, młodzieży i licealiady na szczeblu Powiatu Puławskiego. Niestety ze względu na panującą epidemię, w trosce o życie, zdrowie i kondycję naszych sportowców, nie odbędzie się tradycyjna gala. Nagrodzeni sportowcy otrzymają podpisane przez starostę Danutę Smagę dyplomy drogą pocztową. Prosimy uhonorowanych sportowców o przyjęcie serdecznych gratulacji, słów uznania, podziękowań za aktywność na niwie kultury fizycznej i życzeń dalszych sukcesów sportowych!

Nagrody Starosty Puławskiego dla zawodników, trenerów i innych osób za osiągnięcia w 2019 roku

  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja lekkiej atletyki: trenerzy - Tomasz Sławomir Murat, Aleksander Zdybel, zawodnicy - Julia Postój, Sabina Poświatowska, Wiktoria Oko, Natalia Żywczyk
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja pływacka: trener - Grzegorz Chojak, zawodnicy: Bartłomiej Koncki, Oliwier Kozieński, Gabriela Król 
  • Klub Sportowy ”WISŁA” Puławy sekcja podnoszenia ciężarów: trenerzy - Dariusz Butryn, Robert Borucki, Witold Guz, zawodnicy - Mateusz Fiut, Natalia Fota, Radosław Poniatowski, Wiktor Stańczyk, Jakub Węgrzyn, Mateusz Zawisza
  • Klub Sportowy "POGOŃ" Puławy: trenerzy - Adam Wojewódka, Łukasz Świderski, zawodnicy - Dawid Kloc, Filip Maciejuk, Aleksander Nikiel, Bartomiej Proć, Daniel Staniszewski 
  • Klub Sportowy "MAYDAY TEAM": trenerzy - Wojciech Wręga, Mateusz Wręga, zawodnicy - Ewa Brożyna, Mateusz Cywiński, Wioletta Furtak, Kinga Marek, Amelia Rusinek, Karolina Stachyra
  • Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ANDROS:  trenerzy - Marcin Bochenkiewicz, Arkadiusz Gajos, zawodnicy - Marcel Adach, Wiktoria Dzwonnik, Zuzanna Kareta, Alicja Krajewska, Nikola Krajewska, Maja Kraska, Agnieszka Leszczyńska, Julia Skomra, Michał Stachyra, Wiktor Szymanek, Filip Żywarski 
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach zespół piłki ręcznej: trener - Piotr Pezda, zawodnicy - Maciej Abramowicz, Jan Antolak, Wiktor Biskup, Michał Giza, Piotr Głos, Tobiasz Górski, Kamil Kobialka, Bartłomiej Kosmowski, Krzysztof Mitruczuk,  Filip Mizura, Dominik Lisowski, Dawid Osiak, Michał Skowroński, Natan Wójciak, Kacper Wrona
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach, lekkoatletyka: zawodnik - Monika Romaszko
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach: trener - Agnieszka Adamczyk, zawodnicy – Weronika Bieniek, Ksawery Capała, Szymon Freliga, Karol Kluziak, Paulina Tarkowska
  • Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach: trenerzy - Mariusz Marek, Lech Krawczak, zawodnicy - Mateusz Czapla, Weronika Kocot,  Arkadiusz Odymała, Grzegorz Pałka, Joanna Spyt, Damian Sulima, Małgorzata Tatar
  • MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY: zawodnik, animator sportowy - Grzegorz Weremko
  • Klub Sportowy Góra Puławska: animator sportowy - Antoni Pawłowicz
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baranowie, Uczniowski Klub Sportowy „Laskowia” w Baranowie: animator sportowy - Przemysław Aftyka
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach: zawodnik - Nikola Jasik

 

Zwycięskie szkoły we Współzawodnictwie Sportowym Szkół na szczeblu Powiatu Puławskiego 

Igrzyska Dzieci klasy IV-VI w roku szkolnym 2018/19:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Sienkiewicza w Puławach – 240 pkt
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach – 148 pkt
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Puławach – 93 pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasy VII-VIII w roku szkolnym 2018/19:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 w Puławach – 233 pkt
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 w Puławach – 167 pkt
  • III miejsce - Zespół Szkół w Janowcu – 138 pkt

Licealiada w roku szkolnym 2018/19:

  • I miejsce - III Liceum Ogólnokształcące w Puławach –  237,5 pkt
  • II miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Puławach – 232 pkt
  • III miejsce - I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach – 156,5 pkt

Serdecznie gratulujemy!

Starosta Danuta Smaga podpisuje dyplomy za osiągnięcia sportowe

Dyplomy dla szkół: Igrzyska dzieci kl. IV-VI, Igrzyska Młodzieży szkolnej kl. VII-VIII, Licealiada w roku szkolnym 2018/19

Powrót
POMOC SPOŁECZNA
Pomoc
Pomoc
PROJEKTY
INWESTYCJE
INWESTYCJE
CHRZEST POLSKI
Chrzest Polski
Chrzest Polski
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
WERSJA ARCHIWALNA STRONY
Ankieta satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
Ankieta Satysfakcji z usług
POMOC PRAWNA 2020
Nieodpłatna pomoc prawna
Nieodpłatna pomoc prawna
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Atrakcje turystyczne
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy
Mapa interaktywna - Potencjał gospodarczy