Aktualności

"I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki" - przypomnienie

"I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki" - przypomnienie
Data publikacji: 09 czerwca 2015
W dniu dzisiejszym w hotelu "Trzy Korony" w Puławach przy ul. 6 Sierpnia 43b rozpoczyna się "I Puławskie Forum na rzecz Rozwoju Biogospodarki". Dwudniowa konferencja jest organizowana w związku z realizacją projektu "Promocja Powiatu Puławskiego w kontekście rozwoju inteligentnych specjalizacji regionu", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i dotacji krajowej.

Program konferencji - kliknij w link.

 

Głównym celem zorganizowania Forum na rzecz rozwoju biogospodarki jest wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie szans i możliwości rozwoju biogospodarki w regionach Polski Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu puławskiego – jako ważnego ośrodka naukowego i gospodarczego w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji i przetwarzania biozasobów.

 

Konferencja będzie składała się z sesji plenarnej i części warsztatowej. W trakcie sesji plenarnej zostaną omówione najważniejsze szanse, wyzwania oraz trendy związane z rozwojem biogospodarki w Europie, Polsce i województwie lubelskim.

 

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

Powrót
`