Aktualności

Biblioteka z fotograficznej perspektywy – kolejny konkurs Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach

Biblioteka z fotograficznej perspektywy – kolejny konkurs Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach
Data publikacji: 27 marca 2015
Każdego roku w dniach 8-15 maja Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek. Głównym celem programu jest promocja czytelnictwa i bibliotek jako ważnych i ciekawych miejsc. Co roku akcji przyświeca inne hasło. Tym razem mottem Tygodnia Bibliotek zostały słowa „WYBIERAM BIBLIOTEKĘ”. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach w nawiązaniu do motta Tygodnia Bibliotek ogłasza konkurs fotograficzny na nietypowe, zaskakujące i oryginalne zdjęcie Twojej Biblioteki.

Pokaż swoją bibliotekę z fotograficznej perspektywy. Spraw by zdjęcie stało się swoistym zaproszeniem do magicznego świata książek, zachęciło  do czytania i wywołało pozytywne skojarzenia z Twoją Biblioteką.
 

A oto garść przydatnych informacji:

  • Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich grup wiekowych.
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie i wywołanie fotografii w formacie 15x21 (max. 3 zdjęcia).

 

DO ZAPAMIĘTANIA

  • Na odwrocie pracy należy umieścić: nazwę biblioteki, w której zrobione było zdjęcie, imię i nazwiskowiek autora, dane kontaktowe: adres i telefon.
  • Termin składania prac upływa 15 września 2015 r.
  • Prace konkursowe należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną, lub złożyć w najbliższej bibliotece publicznej należącej do sieci powiatu puławskiego.

 

Podejmij wyzwanie,  zrób oryginalne  zdjęcie Twojej Biblioteki i wygraj nagrody m.in. tablet, aparat fotograficzny, MP4. Pokaż, że  „WYBIERASZ BIBLIOTEKĘ”.

 

 

Więcej szczegółów, w tym regulamin konkursu znajduje się na stronie interenetowej Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach.

 

Andrzej Wenerski - Starostwo Powiatowe w Puławach

na podstawie tekstu z Powiatowej Biblioteki Publicznejw Puławach

Powrót
`