Aktualności

Nagrody Starosty w dziedzinie kultury 2013

Nagrody Starosty w dziedzinie kultury 2013
Data publikacji: 14 sierpnia 2013

 

 

 

Dokumenty dot. przyznania nagrody w dziedzinie kultury:

 

 

Informujemy, że 23 listopada 2013 r. w godz. 14.00 – 18.00 w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbędą się obchody Powiatowego Dnia Kultury. W programie tegorocznego święta kultury przewidziano koncert laureatów dorocznych nagród w dziedzinie kultury, koncert młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej w Puławach oraz wręczenie dorocznych nagród w dziedzinie kultury. Ponadto będą miały miejsce okolicznościowe wystawy i działania towarzyszące:

Organizatorem Powiatowego Dnia Kultury jest Powiat Puławski, a partnerami są: Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”Młodzieżowy Dom Kultury w PuławachPowiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach oraz Centrum Helen Doron w Puławach.

 

W ramach PDK (23 listopada 2013) zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym oraz zajęciach przygotowanych przez Dziecięcą Krainę Wiedzy i Centrum języka angielskiego Helen Doron w Puławach, w tym:

  • od godz. 14 malowanie twarzy – tygryski, kotki, pieski, spider-man i inne
  • godz. 15: wesołe eksperymenty i doświadczenia – m.in.: jak powstają kolory? wybuch wulkanu, zaczarowane rodzynki, balonowa rakieta, jak powstają bańki mydlane i inne
  • godz. 16: zabawy w jęz. angielskim
  • oraz konkursy, gry, zabawy dla wszystkich dzieci – m.in. przenoszenie jajka na łyżce, skoki w workach, przeciąganie liny, odgadywanie zagadek ukrytych w balonach, rzuty do celu, zabawy z chustą animacyjną, wyścigi z balonami, tworzenie owoców i warzyw z kolorowej masy solnej 

Zajęcia poprowadzą nauczyciele Centrum Helen Doron i Dziecięcej Krainy Wiedzy w Puławach: Kinga Adamczyk i Iga Maciak.

Zapraszamy!

 

 

 

     

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach, natomiast osoby i organizacje zainteresowane udziałem w poszczególnych konkursach prosimy o dokonanie stosownych zgłoszeń wg załączonych druków w terminie do 15 listopada br.

Powrót
`