Aktualności

Euroszansa. Oferta turystyczna Krainy Lessowych Wąwozów w bezpłatnej aplikacji mobilnej

Euroszansa. Oferta turystyczna Krainy Lessowych Wąwozów w bezpłatnej aplikacji mobilnej
Data publikacji: 30 grudnia 2014
W ramach Funduszu Szwajcarskiego Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” opracowała aplikację mobilną, która kompleksowo prezentuje ofertę i atrakcje turystyczne ziemi puławskiej: trasy turystyczne, wyjątkowe zabytki, ofertę noclegową i gastronomiczną, ponadto zawiera kalendarz imprez i planer oraz umożliwia geolokalizację użytkownika. Aplikacja jest multimedialnym przewodnikiem turystycznym – uzupełnieniem serwisu internetowego Krainy Lessowych Wąwozów, działa w trybie online i offline na smartfonach i urządzeniach mobilnych z systemami iOs, Android oraz Windows Phone. Kody umieszczone na załączonym plakacie umożliwiają pobranie aplikacji na własne urządzenie.

Produkt powstał we współpracy z Amistad Group w ramach projektu „Wzbogacenie oferty turystyki zimowej oraz tworzenie narzędzi Promocji produktów turystycznych na terenie Krainy Lessowych Wąwozów” dofinansowanego przez Szwajcarię w ramach programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. 

 

Projekt, którego rezultatem jest prezentowana powyżej aplikacja mobilna,  stanowi komponent projektu realizowanego przez Powiat Puławski od 2011 r. pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.

 

Więcej informacji o projekcie Euroszansa 

 

Bezpośredni link do informacji o aplikacji i fotokodów

 

Powrót
`