Aktualności

LGD "Zielony Pierścień" zaprasza na szkolenie dotyczące naboru wniosków

LGD "Zielony Pierścień" zaprasza na szkolenie dotyczące naboru wniosków
Data publikacji: 16 grudnia 2014
W związku z trwającym naborem wniosków w obszarze tematycznym - Rozwój infrastruktury i usług turystycznych - w ramach projektu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”, wspołfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zapraszamy na jednodniowe szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o dofinansowanie.

Szkolenie pt. Przygotowanie wniosku o dotację w ramach konkursu na lokalne projekty w obszarze tematycznym: Rozwój infrastruktury i usług turystycznych - odbędzie się w godzinach 9.30 - 14.00 w dniach:

  • 9.01.2013 (środa) - Sala Pompejańska (I piętro), Starostwo Powiatowe w Puławach, Al. Królewska 19
  • 10.01.2013 (czwartek) - sala Nałęczowskiego Ośrodka Kultury (I piętro), Al. Lipowa 6

 

Program szkolenia

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 7.01.2013 r. do godz. 15.00, poprzez podanie nazwiska, nr kontaktowego oraz wybranego terminu/miejsca szkolenia pod nr tel. (081) 501 61 40 w godz. 7.30 - 15.30 lub przesyłając mailem na adres i.goluch@zielonypierscien.pl lub b.antoniak@zielonypierscien.pl 

Powrót
`