Aktualności

Wysokie lokaty szkół powiatowych w rankingach Perspektyw

Wysokie lokaty szkół powiatowych w rankingach Perspektyw
Data publikacji: 15 stycznia 2016
Miło nam poinformować, że placówki edukacyjne, dla których organem prowadzącym jest Powiat Puławski zajęły wysokie lokaty w "Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2016" oraz w "Ogólnopolskim Rankingu Techników 2016".

Szczególnie zauważalna jest wysoka pozycja - 33. w rankingu techników i 24. w rankingu maturalnym techników, osiągnięta przez Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. M. Skłodowskiej-Curie w Puławach. Cieszymy się także  z awansu jaki odnotowało I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach - 185. miejsce w krajowym rankingu liceów i 10. w rankingu wojewódzkim. I LO awansowało aż o 57 miejsc w Polsce, a w rankingu szkół olimpijskich zajęło najwyższe miejsce spośród puławskich szkół.  Zauważalne są również lokaty Technikum Nr 2 w Zespole szkół Nr 2 w Puławach, Technikum w Zespole Szkół im. J. Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym oraz Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Puławach.

Serdecznie gratulujemy!

"Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy" od 18 lat informuje o jakości szkolnictwa ponadgimnazjalnego w naszym kraju. Wyniki rankingu są cenionym przez specjalistów źródłem informacji, dodają prestiżu zwycięskim szkołom oraz mobilizują do pracy te, które uplasowały się niżej.

Szczegółowe informacje dot. rankingów są dostępne na stronie internetowej Perpektyw.

Powrót
`