Aktualności

Relacja z XII Targów Pracy i Edukacji

Relacja z XII Targów Pracy i Edukacji
Data publikacji: 11 kwietnia 2016
7 kwietnia 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyła się XII edycja Targów Pracy i Edukacji. Przedsięwzięcie na stałe wpisało się w kalendarz istotnych wydarzeń związanych z lokalnym rynkiem pracy i edukacji.

Imprezę otworzył Starosta Puławski Witold Popiołek, który w swoim przemówieniu podkreślił ważny związek pomiędzy edukacją i przyszłą karierą zawodową. Starosta podziękował również za zaangażowanie wszystkim podmiotom działającym w sferze zatrudnienia i oświaty. 

O znaczeniu imprezy z pewnością świadczy fakt, że w targach wzięło udział aż 88 wystawców, w tym 44 pracodawców, oraz bardzo duża liczba odwiedzających, zwłaszcza młodzieży.

Powiat Puławski – jako podmiot działający m.in. w sferze pracy  oraz edukacji podjął się organizacji Targów Pracy i Edukacji po to, aby stworzyć platformę do bezpośrednich kontaktów pomiędzy pracodawcami i pracownikami. Natomiast prezentowana oferta edukacyjna ma wesprzeć młodzież w podjęciu trudnej decyzji dotyczącej dalszej ścieżki kształcenia. 

Na targach zaprezentowano również ofertę szkolnictwa ponadgimnazjalnego – swoje stoiska przygotowało 18 szkół, 11 instytucji edukacyjno-szkoleniowych i  7 pozostałych podmiotów sfery szkolnictwa.

Dziękujemy patronom, współorganizatorom, wystawcom, pracodawcom i szkołom za włożony wkład w przygotowanie przedsięwzięcia. Dziękujemy również wszystkim odwiedzającym targi i mamy nadzieję, że projekt przyczynił się do ułatwienia poszukiwania pracy oraz wyboru dalszej drogi kształcenia.

XII Targi Pracy i Edukacji w Puławach

Fotorelacja z XII Targów Pracy i Edukacji w Puławach - 7 kwietnia 2016 r., hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych
Powrót
`