Aktualności

VII Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL

VII Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL
Data publikacji: 11 lipca 2016
Stowarzyszenie "Rodzina" przyjmuje zapisy na VII Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL, które odbędą się w dniach 20 - 24 lipca br. Projekt jest współfinansowany przez Powiat Puławski w ramach wsparcia zadań Powiatu Puławskiego o charakterze pożytku publicznego.

W dniach 20 – 24 lipca 2016 r. w ramach diecezjalnego etapu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 odbędą sięVII Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL. Uczestnikami warsztatów będą głównie pielgrzymi z Francji, Niemiec i Włoch, a także mieszkańcy Puław i okolic. Zapraszamy wszystkich chętnych do stworzenia międzynarodowego chóru gospel.

Warsztaty odbywać się będą w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”, a koncert finałowy odbędzie się w niedzielę, 24 lipca w Osadzie Parkowo- Pałacowej podczas Międzynarodowej Biesiady kończącej obchody diecezjalnego etapu Światowych Dni Młodzieży. Wystąpią w nim wszyscy uczestnicy VII Puławskich Międzynarodowych Warsztatów GOSPEL.

Warsztaty poprowadzi, jak co roku, charyzmatyczna Agnieszka „Baca” Górska – Tomaszewska oraz muzycy i animatorzy współpracujący z Gospel Joy.

Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Powiatu Puławskiego oraz Województwa Lubelskiego.

Materiał graficzny i inf.  Stowarzyszenia "Rodzina"

Powrót
`