Aktualności

Cykl reportaży TV na temat projektów Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy

Cykl reportaży TV na temat projektów Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy
Data publikacji: 10 sierpnia 2016
Zapraszamy do oglądania cotygodniowego cyklu reportaży TV na temat projektów Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy z udziałem m.in. Kingi Preis, Ewy Wachowicz, Katarzyny Skrzyneckiej - środa, godz. 17.00 - TV4.

Dzisiaj startuje kampania (jej I część)  "Partnerstwo dla rozwoju" prezentująca efekty różnorodnych projektów zrealizowanych z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW).  W każdą środę o godz. 17:00, przez najbliższe 8 tygodni, telewizyjna Czwórka będzie emitować reportaże poświęcone przedsięwzięciom zrealizowanym z Funduszu Szwajcarskiego. Wszystkie odcinki będą dostępne na internetowej platformie www.ipla.tv.

Ze wsparcia SPPW skorzystały m.in. nałęczowski hotel na drzewach, Muzeum Ziemi Leżajskiej, Dolina Karpia w Zatorze, Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach, Komenda Główna Policji. Dofinansowanie otrzymały również działania na rzecz ochrony ptaków w polskich Karpatach i w zakresie usuwania i unieszkodliwiania azbestu w województwie lubelskim czy akcja promocyjna przeciwdziałająca otyłości „Zachowaj równowagę” Instytutu Żywności i Żywienia. W rolę przewodników po wspomnianych przedsięwzięciach, wcielą się m.in. Kinga Preis, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Cieszyński, Ewa Wachowicz, Joanna Orleańska

Poniżej dokładny harmonogram emisji:

Powrót
`