Aktualności

Wystawa Fotografii Łukasza Fedorowicza

Wystawa Fotografii Łukasza Fedorowicza
Data publikacji: 06 marca 2017
Galeria "Piwnica" Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach zaprasza na Wystawę Fotografii Łukasza Fedorowicza. Wernisaż odbędzie się 9 marca 2017 r. o godz. 18:00. Wystawę można będzie obejrzeć do 5 kwietnia 2017 r.

Łukasz Fedorowicz -miłośnik fotografii, muzyki, filmu i literatury. Członek Towarzystwa Przyjaciół Puław, twórca wielu fotografii eksponowanych podczas wystaw zbiorowych i publikacji książkowych min. wystawa z okazji X Warsztatów Bluesowych w POK “Dom Chemika” w Puławach, czy publikacji przez Krakowski Kwartalnik Literacko – Artystyczny “Metafory”.

Łukasz fotografią zajmuje się od wielu lat. Pierwsze fotografie wykonał w latach 60-tych aparatem DRUH na klisze zwojowe 60mm, późniejsza fotografia to praca na filmach małoobrazkowych 35 mm, oraz eksperymenty w ciemni fotograficznej. Wraz z dostępem do lepszego sprzętu i nowych technik fotograficznych korzystał z kolorowych materiałów odwracalnych, tzw. slajdów. Z czasem fotografię analogową zastąpił cyfrową. Ulubionym tematem Łukasza są sceny uliczne, rejestrowanie ciekawych sytuacji i zachowań ludzi, oraz atrakcyjne formy architektoniczne. W miarę wolnego czasu uczestniczy w plenerach, wystawach i warsztatach fotograficznych.


MDK Puławy

Powrót
`