Aktualności

Spływ kajakowy na rzece Wieprz w ramach Dnia Otwartego Funduszy Szwajcarskich: Festiwal Szwajcarski - Siła Regionów

Spływ kajakowy na rzece Wieprz w ramach Dnia Otwartego Funduszy Szwajcarskich: Festiwal Szwajcarski - Siła Regionów
Data publikacji: 09 maja 2017
Zapraszamy do udziału w spływie kajakowym na rzece Wieprz w ramach Dnia Otwartego Funduszy Szwajcarskich. Zadanie odbędzie się w sobotę 20 maja 2017 r. Trasa: Białki Dolne – Kośmin, czas trwania spływu około 2 godziny. Organizatorem przedsięwzięcia jest Powiat Puławski, a projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Udział w spływie kajakowym jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w spływie jest wypełnienie i dostarczenie Organizatorowi wypełnionej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszenia można pobrać w siedzibie Organizatora oraz w linku poniżej. Termin przyjmowania zgłoszeń: do 11 maja  2017 r.

Liczba uczestników spływu jest ograniczona do 60 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator poinformuje zakwalifikowane osoby telefonicznie. Uwaga - w przypadku braku możliwości uczestnictwa w spływie zakwalifikowany uczestnik jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie Organizatora najpóźniej do 16 maja 2017 r. do godz. 15.00.

Więcej informacji znajduje się w załączonym poniżej Regulaminie Spływu Kajakowego.

Regulamin Spływu Kajakowego, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [631.76 KB]

Karta Zgłoszenia na Spływ Kajakowy, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [630.77 KB]

fot. pixabay.com/pl

 

Powrót
`