Aktualności

I Puławski Bieg dla Niepodległej

I Puławski Bieg dla Niepodległej
Data publikacji: 30 października 2017
11 listopada 2017 r. zapraszamy wszystkich do udziału w I Puławskim Biegu dla Niepodległej, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Puławach. Impreza zaczyna się o godz. 15.00. Start biegu głównego planowany jest na 15.30. Starosta Puławski Witold Popiołek objął przedsięwzięcie patronatem honorowym.

To impreza dla całych rodzin. Przygotowane zostały trzy dystanse: główny 3 km, symboliczny: 1918 m i dla dzieci (do lat 10) 400 m. Impreza zaczyna się o godz. 15.00. Start biegu głównego planowany jest na 15.30. 

Wszyscy uczestnicy otrzymają biało-czerwone flagi, z którymi pobiegną. Na najlepszych we wszystkich kategoriach czekać będą pamiątkowe medale oraz atrakcyjne nagrody. UWAGA! Wśród biegaczy rozlosowana zostanie nagroda specjalna, którą będzie... TELEWIZOR! Po zakończeniu zawodów organizatorzy zapraszają na ciepły posiłek.

Odzyskanie Niepodległości to radosne święto. Warto obchodzić je razem. Zapraszamy zatem w sobotę 11 listopada na Stadion Miejski w Puławach!

Chętni do udziału w biegach mogą zapisywać się mailowo: mmizera.media@gmail.com, telefonicznie: 514 087 747 lub w dniu imprezy, od godz. 14.00 do godz. 15.00. Wpisowe: 10 złotych. 

Gościem specjalnym "Biegu dla Niepodległej" będzie Malwina Kopron - brązowa medalistka Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie i złota medalistka Uniwersjady w Tajpej.

Organizatatorzy: Marcin Mizera - Tygodnik Powiśla i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Partnerzy: Grupa Azoty PUŁAWY, Powiat Puławski, Gmina Puławy, I Liceum Ogólnokształcące im. A.J. ks. Czartoryskiego w Puławach, Hotel Pikul, Restauracja Papóó, Wyspa Wisła.

Patronat Honorowy: Poseł na Sejm RP prof. Krzysztof Szulowski, Starosta Puławski Witold Popiołek, Przewodnicząca Rady Powiatu Puławskiego Danuta Smaga.

 

 

Powrót
`