Aktualności

Wystawa fotografii Krystyny Szymańskiej "Dookoła Świata"

Wystawa fotografii Krystyny Szymańskiej "Dookoła Świata"
Data publikacji: 29 listopada 2017
Zespół Szkół nr 3 w Puławach zaprasza na wystawę fotografii Krystyny Szymańskiej "Dookoła Świata". Wystawa eksponowana jest na holu głównym szkoły i potrwa do 09.02. 2018 rok.

Krystyna Szymańska - udowadnia, że zawsze jest dobry czas na realizację swoich marzeń.   Od dawna fascynowały ją podróże, ale kilkanaście lat temu uświadomiła sobie, że podróżować z aparatem fotograficznym- to jej prawdziwa pasja!  Odwiedziła wiele krajów. Po powrocie i selekcji zdjęć, zorganizowała kilkadziesiąt wystaw.

Na ekspozycji w Zespole Szkół Nr 3 w Puławach pt. „Dookoła Świata” zaprezentuje fotografie przywiezione ze swoich wypraw fotograficznych, które realizowała blisko 15 lat. Jak sama twierdzi: „fotografuję od szkoły podstawowej, ale to były takie sobie fotki, a podróżuję od zawsze. Jestem pracującą emerytką, a fotografia daje mi dużo satysfakcji. Ten co podróżuje, żyje dwa razy, a ten co fotografuje - może podróżować do końca życia - przeglądając zdjęcia. Miałam ok.35-ciu wystaw w całej Polsce - od Przemyśla po Ełk. Na koncie mam kilka wygranych konkursów, jednak  największą przyjemność sprawia mi dzielenie się tym, co widziałam z innymi.”

Daniel Mróz - nauczyciel

Powrót
`