Aktualności

Zimowa integracja dla rodzin zastępczych 2018

 Zimowa integracja dla rodzin zastępczych 2018
Data publikacji: 15 lutego 2018
8 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie integracyjne dla zawodowych i niezawodowych rodzin zastępczych z terenu Powiatu Puławskiego.

Rodzicom zastępczym i ich podopiecznym zorganizowano  przejażdżkę  bryczkami, podczas której podziwiali zimowe krajobrazy okolic Kazimierza Dolnego, a po wycieczce mogli odpocząć i rozgrzać przy ognisku. 

Z okazji Tłustego Czwartku przygotowano słodki poczęstunek : pączki i cukierki oraz dodatkową atrakcję tj. wspólne pieczenie kiełbasek. Ogromną radość sprawiła dzieciom sprzyjająca aura i możliwość dokazywania na śniegu. W atmosferze integracji i zabawy rodziny zastępcze wymieniały między sobą doświadczenia oraz dzieliły się przeżyciami związanymi 
z pełnieniem swojej funkcji. 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie podziękować rodzinom zastępczym: 
Waldemarowi Rutkowskiemu, Leszkowi Bączkowskiemu Magdalenie i Waldemarowi Fijoł za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy.

Podziękowania przesyłamy również hojnym sponsorom

  • Jarosławowi Tomaszowi i firmie REYPOL Sp. z o.o. w Janowcu
  • Krzysztofowi Adamskiemu i Piekarni Janowiec
  • Henrykowi Amanowiczowi i firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie również serdecznie podziękować ks.Tomaszowi Lewniewskiemu proboszczowi Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Jana Chrzciciela i Św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym za wsparcie przedsięwzięcia i udostępnienie  pomieszczeń na plebanii.

Iwona Zarychta - PCPR Puławy

Powrót
`