Aktualności

Startujemy z "Podpisem dla Niepodległej"

Samorządowcy z Powiatu Puławskiego
Data publikacji: 19 kwietnia 2018
19 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach odbyło się spotkanie przedstawicieli Rady i Zarządu Powiatu Puławskiego z samorządowcami gminnymi. Zebranie dotyczyło współpracy w zakresie organizacji inicjatywy Samorządu Powiatu Puławskiego "Podpis dla Niepodległej".

Ideę akcji przedstawił Starosta Puławski Witold Popiołek wraz z Przewodniczącą Danutą Smagą oraz Członkiem Zarządu Leszkiem Gorgolem. "Podpis dla Niepodległej" jest projektem realizowanym w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Jego głównym zalożeniem jest zebranie podpisów mieszkańców Powiatu Puławskiego wyrażających wdzięczność i uznanie dla niepodległości Ojczyzny. Jest to również okazja do "żywej" lekcji patriotyzmu. Inicjatywa skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych. Nie jest to jedyne przedsięwzięcie powiatu dotyczące uczczenia 100-lecia niepodległości Polski. O innych inicjatywach niepodległościowych można przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce "1918-2018".  Podpisy będą zbierane przy współpracy samorządów gminnych, za co serdecznie dziękujemy.

Podpisy będzie można złożyć na specjalnych kartach w Starostwie Powiatowym w Puławach (pok. 134 Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki), urzędach miast i gmin oraz jednostkach organizacyjnych Powiatu Puławskiego. Po zakończeniu zbiórki powstanie pamiątkowa księga.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję!

List Przewodniczącej Rady Powiatu w sprawie "Podpisu dla Niepodległej"

, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [583.15 KB]

Regulamin projektu "Podpis dla Niepodległej"

, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [69.74 KB]

Podpis dla Niepodległej

Powrót
`