Aktualności

Veronica Smelt-Verheul oraz Rene Meyer Zasłużeni dla Powiatu Puławskiego!

Veronica Smelt-Verheul oraz Rene Meyer Zasłużeni dla Powiatu Puławskiego!
Data publikacji: 08 października 2018
Veronica Smelt-Verheul oraz Rene Meyer, zostali uhonorowani przez Zarząd Powiatu Puławskiego Odznaką Honorową „Zasłużonego dla Powiatu Puławskiego" za wieloletnie wsparcie Domu Dziecka w Puławach. Podczas uroczystości, która odbyła się 6 października br. odznaczenie wręczyli Wicestarosta Puławski Michał Godliński oraz Członek Zarządu Powiatu Puławskiego Leszek Gorgol. Serdecznie gratulujemy!

W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Powiatu Lubelskiego – Wicestarosta Robert Wójcik, Dariusz Gajo Członek Zarządu Powiatu Lubelskiego, Dyrektor PCPR w Lublinie Aneta Łońska, Dyrektor Domu Dziecka w Przybysławicach Małgorzata Białogrzywy, wychowawcy oraz dzieci.

Odznaka Honorowa Zasłużonego dla Powiatu Puławskiego to najwyższe wyróżnienie ustanowione w 2016 roku przez Radę Powiatu Puławskiego na podstawie ustawy o odznakach i mundurach, za zgodą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenie uchwalono w celu uhonorowania i podkreślenia zasług osób, które całokształtem działalności zawodowej i społecznej lub swoimi osiągnięciami przyczyniły się do rozwoju Ziemi Puławskiej. Odznaki nadał Zarząd Powiatu Puławskiego Uchwałą Nr 807/2018 z 1 października 2018 r.,  po zasięgnięciu opinii społecznej Komisji Odznaki Honorowej Zasłużonego dla Powiatu Puławskiego.

 

 

Veronica Smelt-Verheul oraz Rene Meyer Zasłużeni dla Powiatu Puławskiego!

Powrót
`