Aktualności

Konkurs prozatorski „Mój region – moja mała ojczyzna. Jak wyobrażasz sobie swoją miejscowość za 50 lat?” – wyniki

Konkurs prozatorski „Mój region – moja mała ojczyzna. Jak wyobrażasz sobie swoją miejscowość za 50 lat?” – wyniki
Data publikacji: 22 października 2018
Rok 2018 to Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła konkurs prozatorski „Mój region – moja mała ojczyzna. Jak wyobrażasz sobie swoją miejscowość za 50 lat?”.

Zadaniem uczestnika było przygotowanie jednej wypowiedzi pisemnej (dwie strony w formacie A4) ukazującej swoją miejscowość za 50 lat. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz do wszystkich zainteresowanych osób dorosłych z terenu powiatu puławskiego.

Na konkurs wpłynęło 9 prac. Komisja po przeczytaniu wszystkich zgłoszonych prac postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

DWIE NAGRODY GŁÓWNE:

  • SIEPRAWSKA MILENA
  • STYCZYŃSKA WERONIKA

ORAZ WYRÓŻNIENIA:

  • AŁDAŚ KAROLINA
  • RYBICKA KAROLINA

                               

W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na zgodność pracy z tematem konkursu. Ważnym elementem oceny był także oryginalny i ciekawy sposób ukazania swojej małej ojczyzny za 50 lat.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczanie nagród (bony prezentowe do sieci salonów Empik), które odbędzie się 9 listopada 2018 r.  o godz. 12.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach (ul. Al. Królewska 19).

Serdecznie zapraszamy!

 

Powrót
`