Aktualności

Akt Jubileuszowy z okazji 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego

Akt Jubileuszowy z okazji 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego
Data publikacji: 30 maja 2019
Rada Powiatu Puławskiego wyraża głęboką wdzięczność oraz składa wyrazy uznania i podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy na przestrzeni lat swoja pracą i oddaniem przyczynili się do rozwoju naszej Małej Ojczyzny – czytamy w pierwszych słowach stanowiska, przyjętego jednomyślnie przez radnych obecnych na VII Sesji Rady Powiatu Puławskiego w dniu 29 maja br.

W ślad za podjętą uchwałą, członkowie zarządu powiatu wraz z radnymi złożyli podpisy pod Aktem Jubileuszowym. W ten sposób uroczyście upamiętniono obchodzony w tym roku jubileusz 20-lecia samorządu powiatowego.


Stanowisko Rady Powiatu Puławskiego upamiętniające Jubileusz 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego

 

Rada Powiatu Puławskiego w roku Jubileuszowym 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego oraz 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów parlamentarnych z 4 czerwca 1989 r., wyrażą głęboką wdzięczność oraz składa wyrazy uznania i podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy na przestrzeni lat swoja pracą i oddaniem przyczynili się do rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Rada Powiatu Puławskiego oddaje hołd wszystkim mieszkańcom, którzy odeszli, jak również pragnie przekazać następnym pokoleniom bogactwo tradycji, doświadczeń
i tożsamości kulturowej, a także takie wartości, jak przywiązanie do ojczystej ziemi i lokalny patriotyzm.

Rada Powiatu Puławskiego wyraża niezmienną wolę współpracy ze wszystkimi podmiotami życia gospodarczego, społecznego i politycznego na rzecz zgodnego rozwoju Powiatu Puławskiego oraz uczestniczenia w procesie partnerskiego współdziałania z innymi jednostkami samorządu terytorialnego w dziele umacniania wspólnot samorządowych.

Akt Jubileuszowy z okazji 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego

Powrót
`