Aktualności

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na czas remontu nawierzchni ronda południowego na węźle Puławy Wschód

roboty drogowe
Data publikacji: 11 czerwca 2019
Jak informuje konsorcjum "Energopol Szczecin S.A. - PRD Zwoleń", w dniu 17 czerwca br. o godz. 10:00 planowane jest wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu na czas remontu nawierzchni ronda południowego na węźle Puławy Wschód.

Przedmiotowa organizacja spowoduje całkowite zamknięcie ronda południowego (od strony Puław). Objazd dla drogi wojewódzkiej DW 824 sugeruje się trasą: Rondo Bitwy Warszawskiej (turbinowe) - rondo Azoty I - rondo Azoty II - rondo północne węzła Puławy Wschód (od strony Żyrzyna).

Nastąpi brak możliwości zjazdu z węzła Puławy Wschód w kierunku Młynek i Lublina, a także zjazdu z drogi ekspresowej od Radomia w kierunku Puław i Żyrzyna oraz od Lublina w kierunku Puław. Bez zmian pozostanie możliwość zjazdu na węźle Puławy Wschód z Lublina do Żyrzyna i Zakładów Azotowych oraz z Żyrzyna do Radomia i Zakładów Azotowych. Wszystkie relacje będą możliwe do wykonania na węźle AzotyI/Azoty II. Dojazd do ul. Jaroszyńskiego pozostanie bez zmian, natomiast dojazd do miejscowości Młynki wskazano przez Wronów.

Czas trwania organizacji ruchu planowany jest na okres 1-2 tygodni.

mapka sytuacyjna

Powrót
`