Aktualności

Stowarzyszenie "Rodzina" nagrodzone przez Starostę Puławskiego

Gratulacje
Data publikacji: 24 września 2019
Doroczna nagroda Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury trafiła do puławskiego Stowarzyszenia "Rodzina". Nagroda została wręczona przez starostę Danutę Smagę i wicestarostę Leszka Gorgola podczas uroczystości Jubileuszu 10-lecia Organizacji w dniu 22 września br. Włodarze powiatu podziękowali zarządowi i wolontariuszom Stowarzyszenia za aktywną działalność społeczno-kulturalną oraz złożyli gratulacje i życzenia powodzenia w realizacji kolejnych inicjatyw.

Jubileuszowe spotkanie w hali sportowej ZST w Puławach było okazją do podsumowania dziesięcioletniej historii Stowarzyszenia i zaprezentowania jego dokonań. Warto przypomnieć, że nagrodzony przez starostę podmiot jest organizatorem m.in. takich przedsięwzięć kulturalnych jak Dni Papieskie, Dni Rodziny, Orszak Trzech Króli, liczne festiwale i koncerty okolicznościowe. 

Oprócz Starosty Puławskiego gratulacje z okazji jubileuszu złożyli m.in: poseł prof. Krzysztof Szulowski, reprezentujący marszałka województwa dyrektor Janusz Wawerski, prezydent Puław, radna Małgorzata Górska-Lenartowicz.

Zwieńczeniem uroczystości był wzruszający koncert Lubelskiej Federacji Bardów.

Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia "Rodzina", wręczenie Dorocznej nagrody Starosty Puławskiego w dziedzinie kultury

Powrót
`