Aktualności

Nagrody Starosty Puławskiego "Wolontariusz roku Powiatu Puławskiego" - na zgłoszenia czekamy do 31 października br.

Nagrody Starosty Puławskiego "Wolontariusz roku Powiatu Puławskiego" - na zgłoszenia czekamy do 31 października br.
Data publikacji: 17 października 2019
Zawsze gotowi do działania i bezinteresownej pomocy, otwarci na ludzkie potrzeby i rozwiązywanie problemów społecznych w swoim środowisku – wolontariusze, bo o nich tu mowa, są wśród nas, a ich nieoceniona aktywność widoczna jest niemal we wszystkich obszarach życia społecznego. W tym roku, z inicjatywy starosty Danuty Smagi, po raz pierwszy zostaną przyznane tytuły „Wolontariuszy roku Powiatu Puławskiego”. Ta wyjątkowa nagroda jest wyrazem wdzięczności i uznania dla osób i podmiotów wyróżniających się w działalności wolontariackiej.

Do 31 października br. przyjmowane będą wnioski o przyznanie Nagród Starosty Puławskiego „Wolontariusz roku Powiatu Puławskiego”. Kandydatury mogą być zgłaszane m.in. przez organy administracji rządowej i samorządowej, organizacje społeczne i zawodowe, stowarzyszenia, fundacje, placówki oświatowe i wychowawcze, instytucje i inne podmioty, w tym podmioty gospodarcze funkcjonujące na terenie powiatu puławskiego, a także przez grupę co najmniej pięćdziesięciu mieszkańców. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się na początku grudnia br.

Szczegółowe zasady i kryteria przyznawania nagród wraz z wzorem wniosku, zostały określone w regulaminie, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Pobierz:

Regulamin przyznawania Nagród Starosty Puławskiego "Wolontariusz roku Powiatu Puławskiego", plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [148.32 KB]

Regulamin przyznawania Nagród Starosty Puławskiego "Wolontariusz roku Powiatu Puławskiego", plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [23.01 KB]

Powrót
`