Aktualności

"Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej" - zaproszenie na spotkanie informacyjno-szkoleniowe

"Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej" - zaproszenie na spotkanie informacyjno-szkoleniowe
Data publikacji: 22 listopada 2019
Na prośbę Banku Gospodarstwa Krajowego informujemy, że we wtorek, 17 grudnia br. o godz. 13:30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe "Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej".

Spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Poświęcona jest mikropożyczce unijnej, dzięki której można sfinansować koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej i utworzeniem nowego miejsca pracy. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się na co można wziąć pożyczkę i co na tym zyskają.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, podczas którego ekspert BGK opowie jakie wnioski i dokumenty są potrzebne, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę na temat sfinansowania własnej działalności gospodarczej, dzięki unijnej pożyczce – na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Z kolei dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznają się z całą potrzebną dokumentacją.

Program spotkania dostępny jest do pobrania poniżej:

Program szkolenia, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [27.17 KB]

 

Powrót
`