Aktualności

I Powiatowy Dzień Wolontariatu

Wolontariusz roku 2019 Powiatu Puławskiego.
Data publikacji: 26 listopada 2019
Serdecznie zapraszamy na "I Powiatowy Dzień Wolontariatu". Wydarzenie, mające na celu uhonorowanie ludzi i organizacji aktywnie działających w dziedzinie wolontariatu, odbędzie się 6 grudnia od godz. 13.30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach. Wstęp wolny.

Program rozpoczniemy panelem dyskusyjnym moderowanym przez redaktor Radia Impuls Joannę Czajkowską. W dyskusji wezmą udział: starosta Danuta Smaga, Monika Płońska z Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., Justyna Walecz-Majewska z Hospicjum im. św. Matki Teresy w Puławach, Anna Szarpak z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej, Agnieszka Śniegocka z Fundacji po Ludzku do Zwierząt - Przyjazna Łapa, Justyna Kowalczyk z I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A.J. Czartoryskiego oraz Agata Jakuszko - trener.

Uroczystość uświetni występ zespołu wokalnego "Jedenastki" prowadzonego przez Bożenę Krygier - przewodniczącą Rady Miasta Puławy oraz koncert Puławskiej Orkiestry Dętej z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika".

Głównym punktem święta wolontariatu będzie wręczenie nagród wolontariuszom i podmiotom zaangażowanym w działalność wolontariacką. Rozstrzygniemy także konkurs na plakat o wolontariacie.

 I Powiatowy Dzień Wolontariatu. 6 grudnia 2019 r. godz. 13.30 Sala Pompejańska Starostwa Powiatowego w Puławach al. Królewska 19. Zapraszamy. Wydarzenie rozpoczniemy panelem dyskusyjnym moderowanym przez redaktor Radia Impuls Joannę Czajkowską. W dyskusji wezmą udział: starosta Danuta Smaga, Monika Płońska z Grupa AzotyZakłady Azotowe

Powrót
`