Aktualności

6 grudnia 2019 r. - I Powiatowy Dzień Wolontariatu

I Powiatowy Dzień Wolontariatu
Data publikacji: 04 grudnia 2019
Już w najbliższy piątek, 6 grudnia br. od godz. 13.30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się I Powiatowy Dzień Wolontariatu. Wydarzenie, zainspirowane przez starostę Danutę Smagę, ma na celu zwrócenie uwagi na rolę i znaczenie idei wolontariatu we współczesnym świecie.

Głównym punktem święta wolontariatu będzie wręczenie nagród wolontariuszom i podmiotom zaangażowanym w działalność wolontariacką. Zostanie także rozstrzygnięty konkurs na plakat o wolontariacie.

Przed oficjalną częścią uroczystości odbędzie się panel dyskusyjny moderowany przez redaktor Radia Impuls Joannę Czajkowską. W dyskusji wezmą udział: starosta Danuta Smaga, Monika Płońska z Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., Justyna Walecz-Majewska z Hospicjum im. św. Matki Teresy w Puławach, Anna Szarpak z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej, Agnieszka Śniegocka z Fundacji po Ludzku do Zwierząt - Przyjazna Łapa, Justyna Kowalczyk z I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A.J. Czartoryskiego oraz Agata Jakuszko - trener.

Uroczystość uświetni występ zespołu wokalnego "Jedenastki" prowadzonego przez Bożenę Krygier - przewodniczącą Rady Miasta Puławy oraz koncert Puławskiej Orkiestry Dętej z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika".

I Powiatowy Dzień Wolontariatu Starostwo Powiatowe w Puławach Al. Królewska 19 6 grudnia 2019 r. od godz. 13.30

Powrót
`