Aktualności

Ambasadorka Lubelszczyzny z wizytą w puławskim starostwie

Zarząd Powiatu Puławskiego w towarzystwie Anny Sarzyńskiej i jej męża Piotra.
Data publikacji: 09 marca 2020
Choć „spotkanie z ambasadorem” na ogół kojarzy się z wizytą dyplomatyczną, czasem może oznaczać coś zupełnie innego. Ambasadorka, która odwiedziła nas w miniony piątek nie jest bowiem wysłanniczką obcego państwa. Współtworzy za to firmę z ponad 100-letnią tradycją, której marka i produkty rozpoznawalne są w całym kraju i rozsławiają nasz region.

6 marca br. w Starostwie Powiatowym w Puławach gościliśmy Panią Annę Sarzyńską z mężem Piotrem. W tym roku Piekarnia Sarzyński z Kazimierza Dolnego została laureatem honorowego tytułu „Ambasador Lubelszczyzny”, który przyznawany jest zasłużonym osobom, firmom i instytucjom za istotny wkład w promocję Lubelszczyzny w kraju i poza jego granicami. Piekarnia dołączyła także do prestiżowego grona przedsiębiorstw z regionu, które mogą szczycić się znakiem towarowym „Marka Lubelskie”.

Jesteśmy dumni, że na terenie powiatu puławskiego działają firmy, które łącząc bogatą tradycję z nowoczesnością, umiejętnie wykorzystują swój potencjał i odnoszą tak znaczące sukcesy. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy kierownictwu oraz pracownikom Piekarni Sarzyński, życząc jednocześnie kolejnych osiągnięć i dalszego, prężnego rozwoju firmy.

Ambasadorka Lubelszczyzny z wizytą w puławskim starostwie

Powrót
`