Aktualności

Zorganizuj dom tymczasowy dla zwierzaków

Pies i kot.
Data publikacji: 10 listopada 2020
Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt Przyjazna Łapa poszukuje domów tymczasowych dla czworonożnych podopiecznych na terenie Puław i okolic. Pod opieką Fundacji znajduje się obecnie duża ilość kotów a liczba zgłoszeń o kolejnych zwierzętach różnego rodzaju będących w potrzebie stale rośnie.

Dom tymczasowy to dom, w którym zwierzę przebywa jak nazwa wskazuje - tymczasowo - czyli do dnia póki Fundacja nie znajdzie odpowiedzialnej i kochającej Rodziny dla zwierzaka. Dom tymczasowy Fundacji Przyjazna Łapa nie musi martwić się o koszta związane z pobytem zwierzęcia.

Fundacja zapewnia opiekę weterynaryjną, karmę, niezbędne akcesoria, klatki kennel, podkłady higieniczne, w przypadku kotów również kuwetę i żwirek. Członkowie Fundacji służą pomocą i dobrą radą w każdym momencie pobytu zwierzęcia. Fundacja opłaca wszelkie kwestie związane z pobytem zwierzęcia, więc osoba która trzyma u siebie tymczasowo podopiecznego, nie musi się o nic martwić.

Poszukiwane są domy tymczasowe dla zdrowych, ale też dla chorych zwierząt. Dla tych drugich domów zdecydowanie brakuje... W przypadku zgłoszenia domu tymczasowego, w którym przebywają już inne zwierzęta - Fundacja nie wyda psa czy kota, który mógłby czymkolwiek zarazić inne czworonogi.

W sprawie zgłoszenia domu tymczasowego bądź uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, Fundacja zaprasza serdecznie do kontaktu poprzez wiadomość na Facebooku lub kontakt telefoniczny: 500 851 385 - Agnieszka Śniegocka, 533 514 674 - Karolina Stępień.

Źródło: Fundacja "Przyjazna Łapa"

Powrót
`