Aktualności

Platforma SOW startuje od 1 stycznia

Logo Systemu Obsługi Wsparcia
Data publikacji: 31 grudnia 2020
Od 1 stycznia 2021 r. istnieje możliwość elektronicznego składania wniosków o dofinansowanie uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych oraz o dofinansowanie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze na platformie SOW.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach informuje, że od 1 stycznia 2021 r. zostanie otwarty nabór wniosków o dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego oraz o dofinansowanie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze za pomocą platformy SOW.

Zachęcamy do aplikowania on-line w/w obszarach dofinansowań. Dzięki systemowi SOW aplikowanie o środki PFRON możliwe jest bez wychodzenia z domu i poza godzinami pracy urzędów (w praktyce 24 godziny na dobę), dając istotną przewagę nad tradycyjną formą papierową, która wymaga osobistego stawiennictwa w urzędzie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do korzystania z portalu edukacyjno-informacyjnego, platformy e-learningowej (https://edukacja.pfron.org.pl/) oraz kontaktu z Infolinią SOW pod numerem: 800 889 777 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

Filmy instruktażowe dostępne pod poniższym linkiem:

https://portal-sow.pfron.org.pl/opencms/export/sites/pfron-sow/sow/turnusy/filmy-instruktazowe/filmy-instruktazowe-modul-wnioskodawcy-jak-zlozyc-wniosek-o-dofinansowanie/index.html

Powrót
`