Aktualności

Nowoczesna diagnostyka komputerowa w SPZOZ w Puławach

Tomograf komputerowy.
Data publikacji: 12 stycznia 2021
Najwyższej klasy, 64-rzędowy tomograf GE Healthcare Japan Corporation Revolution Evo 2020 trafił właśnie do nowej Pracowni Tomografii Komputerowej SP ZOZ w Puławach. Urządzenie wyposażono w liczne rozwiązania technologiczne, które podnoszą bezpieczeństwo i komfort pacjentów podczas badania oraz pozwalają na uzyskanie obrazów bardzo dobrej jakości.

Koszt zakupu urządzenia to 2 mln 550 tys. złotych. Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu „Modernizacja oddziałów szpitalnych i zakup sprzętu medycznego przez SP ZOZ w Puławach”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, oraz dzięki dotacji celowej przekazanej przez powiat puławski.

Nowa Pracownia Tomografii Komputerowej mieści się w pawilonie "A" Szpitala Specjalistycznego, w lokalizacji Zakładu Rehabilitacji. Wejście do budynku znajduje się od strony pawilonu C - Oddziału obserwacyjno-zakaźnego dla dorosłych. Pracownia mieści się w „czystej” części szpitala i spełnia wszelkie wymogi pod względem sanitarno-epidemiologicznym.

Rejestracja na badania prowadzona jest telefonicznie, w godzinach 7:15-14:15 po numerem 81 4502184 wew.1. Pacjenci muszą posiadać skierowanie z poradni specjalistycznych. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-14:00.

Nowoczesna diagnostyka w SPZOZ w Puławach

Powrót
`