Aktualności

Zmagania sportowe pod biało-czerwoną flagą – tego jeszcze nie było!

 I bieg z flagą o puchar Marszałka Województwa Lubelskiego
Data publikacji: 15 maja 2021
Już 6 czerwca br. dzieci i młodzież będą miały okazję zmierzyć się w wydarzeniu sportowym! I bieg z flagą o puchar Marszałka Województwa Lubelskiego odbędzie się na terenie parku na Zamku w Janowcu. Uczestnicy, którzy pobiegną w tym amatorskim biegu będą mieli okazję na nagrody oraz puchary wręczane przez Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. starosty puławskiego Danuty Smagi, a samorząd powiatowy wsparł projekt finansowo.

Zawody będą jedyne w swoim rodzaju ponieważ uczestnicy otrzymają na starcie flagi, z którymi będą przemierzać dystans od startu do mety. Jego długość zależna będzie od przydzielonej kategorii wiekowej i wynosi od 500 do 900 metrów.

Każdy kto ma więcej niż 6 lat a nie ukończył 16 może wziąć udział w sportowych zmaganiach. Wszyscy chętni mogą zapisać się przez formularz na stronie internetowej www.parasolwschod.pl oraz w dniu zawodów przybyć z osobą dorosłą oraz wydrukowanym formularzem. 6 czerwca, w dniu biegu, uczestnicy odbiorą z namiotu Urzędu Marszałkowskiego numery startowe i pobiegną w biegu z flaga. W tych zawodach nie ma przegranych! Każdy, kto przebiegnie wyznaczoną trasę otrzyma nagrody czyli medal, powerbank oraz bilety do wszystkich atrakcji Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Trzy pierwsze miejsca na podium w trzech kategoriach wiekowych (6-9, 10-13 i 14-16 lat) to nagrody opiewające na kwotę około 1.000,00 zł dla każdego!!!

Zapraszamy wszystkich do udziału, rodziny i przyjaciół do kibicowania, a gości do dzielenia się z nami sportową atmosferą! Gwarantujemy moc wrażeń.

Już 6 czerwca br. dzieci i młodzież będą miały okazje zmierzyć się w wydarzeniu sportowym! I bieg z flagą o puchar Marszałka Województwa Lubelskiego odbędzie się na terenie parku na Zamku w Janowcu

Powrót
`