Aktualności

Pomóżmy Puławom w zdobyciu miejsca medalowego ROWEROWA STOLICA POLSKI 2021. Rajd rowerowy: Puławy - Gołąb - Bonów - Puławy

rower
Data publikacji: 23 czerwca 2021
Puławy mają realną szansę zdobycia III miejsca w rywalizacji miast Rowerowa Stolica Polski 2021. Wspólnie pomóżmy Puławom w osiągnięciu tego celu. Już w najbliższy piątek, 25 czerwca, starosta puławski Danuta Smaga i wójt gminy Puławy Kamil Lewandowski zapraszają na rajd rowerowy: Puławy - Gołąb - Bonów - Puławy.

Zainstaluj bezpłatną aplikację Aktywne Miasta dostępną w: https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz  i jedź  z nami. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Startujemy  w piątek,  25 czerwca 2021 r. z dwóch miejsc:

  • godz. 17.00 Starostwo Powiatowe w Puławach, al. Królewska 19. Cała trasa przejazdu (tam i z powrotem) liczy ok. 37 km. Przejedziemy przez Puławy al. Królewską, następnie ul. Partyzantów, Wróblewskiego i Prusa do ścieżki wzdłuż torów kolejowych do Gołębia. W Gołębiu odpoczniemy przy Gminnym Ośrodku Kultury (będzie można uzupełnić zapasy wody i kalorii), następnie spotkamy się z lokalną grupą rowerzystów, zwiedzimy Muzeum Nietypowych Rowerów i razem pojedziemy do Bonowa.
  • godz. 18.00 Gołąb, Skwer Niepodległej. Cała trasa przejazdu (tam i z powrotem) liczy ok. 15 km. Spotykamy się z grupą rowerzystów z Puław, zwiedzamy razem Muzeum Nietypowych Rowerów, robimy krótką przerwę przy GOK-u i jedziemy wspólnie do Bonowa.
Tempo dostosujemy do możliwości całej grupy.
Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy gadżety promocyjne powiatu puławskiego i gminy Puławy!

Do zobaczenia!

Starosta Puławski Danuta Smaga  i Wójt Gminy Puławy Kamil Lewandowski  zapraszają na Rajd rowerowy:  Puławy - Gołąb - Bonów - Puławy Pomóżmy Puławom w zdobyciu miejsca medalowego ROWEROWA STOLICA POLSKI 2021 Zainstaluj aplikację Aktywne Miasta i jedź  z nami. Udział bezpłatny. Startujemy  w piątek,  25 czerwca 2021 r. z dwóch miejsc: - godz. 17.00 Starostwo Powiatowe w Puławach, al. Królewska 19 - godz. 18.00 Gołąb, Skwer Niepodległej W programie zwiedzanie Muzeum Nietypowych Rowerów w Gołębiu oraz historia wysiedlonej wsi Bonów.  Dla wszystkich uczestników przewidziano gadżety promocyjne! Więcej na: pulawy.powiat.pl, gminapulawy.pl

Powrót
`