Aktualności

Powiatowe Obchody Święta Policji

Powiatowe Obchody Święta Policji - przemówienie starosty
Data publikacji: 15 lipca 2021
Wczoraj w puławskiej Komendzie Powiatowej Policji miały miejsce Powiatowe Obchody Święta Policji. W uroczystościach wzięli udział m.in. starosta puławski Danuta Smaga i przewodniczący rady powiatu Janusz Wawerski. W obecności kadry kierowniczej, przedstawicieli samorządów, duchowieństwa i służb mundurowych powiatu puławskiego komendant powiatowy Policji w Puławach podinsp. Rafał Skoczylas wręczył funkcjonariuszom nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Łącznie w Komendzie Powiatowej Policji w Puławach awansowanych zostało 58 funkcjonariuszy, w tym 4 przedterminowo. W korpusie oficerów awans otrzymało 3 funkcjonariuszy, w korpusie aspirantów 22 funkcjonariuszy, zaś w korpusie podoficerów 24 policjantów. W korpusie szeregowych awanse przyznano 9 stróżom prawa.

Wyróżnieni zostali także funkcjonariusze i pracownicy KPP w Puławach, którzy honorowo oddają krew. Z rąk prezesa Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej Pana Tomasza Ogrodnika, 9 osób otrzymało Brązowe Odznaki za Zasługi dla Krwiodawstwa w Policji.

Gratulujemy awansowanym policjantom. Życzymy wytrwałości w pełnionej służbie oraz powodzenia w podejmowanych przedsięwzięciach.

Fot. KPP w Puławach

Powiatowe Obchody Święta Policji

Powrót
`