Aktualności

Wojewódzka Inauguracja Kształcenia Zawodowego w roku szkolnym 2022/23 w ZS nr 3 w Puławach

Przecięcie wstęgi
Data publikacji: 09 września 2022
- Dobre wykształcenie jest podstawą rozwoju każdego młodego człowieka. Stanowi o jego przyszłości zawodowej, komforcie życia i podejmowanej aktywności - powiedziała starosta puławski Danuta Smaga podczas Wojewódzkiej Inauguracji Kształcenia Zawodowego w roku szkolnym 2022/23 w Zespole Szkół nr 3 w Puławach.
Powiat Puławski jest organem prowadzącym dla 21 szkół ponadpodstawowych, w tym 16 to szkoły zawodowe. Dziś (09.09.2022 r. ) w jednej z nich - Zespole Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach, odbyła się Wojewódzka Inauguracja Kształcenia Zawodowego w roku szkolnym 2022/23 połączona z oddaniem do użytku ponad 3,5 mln inwestycji w infrastrukturę i bazę dydaktyczną ZS nr 3.
 
Uroczystość zaszczyciło obecnością wielu znamienitych gości, m.in.: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, poseł na Sejm RP prof. Krzysztof Szulowski, wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk Lubelski, Kurator Oświaty Teresy Misiuk, prezes Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. Tomasz Hryniewicz, radni powiatu na czele z przewodniczącym rady Januszem Wawerskim, dyrektorzy szkół i instytucji.
 
Dziękujemy Dyrekcji placówki znakomicie przygotowanej uroczystości, zaś młodzieży życzymy owocnej nauki i dobrego korzystania ze zmodernizowanej bazy dydaktycznej.

Wojewódzka Inauguracja Kształcenia Zawodowego w roku szkolnym 2022/23

Powrót
`