Aktualności

IX Regionalna Olimpiada o Zdrowiu Psychicznym

Nagrodzeni w IX Regionalnej Olimpiadzie o Zdrowiu Psychicznym
Data publikacji: 26 października 2022
11 października 2022 roku w Dęblinie odbyła się IX Regionalna Olimpiada o Zdrowiu Psychicznym pod hasłem „Stres i lęk – wyzwania człowieka w obliczu współczesnych zagrożeń”. Podstawowym celem przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy i wzrost świadomości w zakresie zdrowia psychicznego, sprzyjający kształtowaniu nawyków prozdrowotnych, lepszemu rozumieniu natury zaburzeń i zwalczaniu stereotypów w tym zakresie, zgodnie z założeniami Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.

Z tej okazji starosta puławski Danuta Smaga, członek zarządu Ireneusz Rzepkowski oraz kierownik wydziału zdrowia, spraw społecznych i obywatelskich Marcin Rojczyk wręczyli pamiątkowe dyplomy uczestnikom IX Regionalnej Olimpiady o Zdrowiu Psychicznym.  

W zmaganiach wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Justyna Lejmanowicz ( I miejsce) i Bartłomiej Kozak (II miejsce) oraz z I LO im. A.J. Czartoryskiego w Puławach - Maja Jeżak (III miejsce) i  Natalia Mikulska. Koordynatorkami szkolnymi były Izabella Bogdańska oraz Małgorzata Bisek.

Serdecznie gratulujemy!

IX Regionalna Olimpiada o Zdrowiu Psychicznym

Powrót
`