Aktualności

Nowe certyfikowane produkty Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów. Nasza duma

Polskiej Marki Turystycznej
Data publikacji: 16 grudnia 2022
Istotą certyfikacji jest skupienie wokół Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów obiektów gastronomicznych, noclegowych, atrakcji turystycznych i produktów, które już są ambasadorami Krainy Lessowych Wąwozów. Zapewniają turystom najwyższy standard i jakość swoich oryginalnych, wyjątkowych produktów i usług. Certyfikacja otwiera drzwi do kolejnego poziomu kooperacji - budowania sieciowych produktów turystycznych Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów. W tym roku do prestiżowego grona Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów dołączyły m.in.: Restauracja Stacja Kultura, Hotel Stacja Kultura, Moje Miejsce Kazimierz, Las Przygodas, Aerostat - loty balonem, Manufaktura Różana, Green Cosmetic, Konie Wojciechów, Chmiele Nałęczowskie, Zaborze 47 - Agroturystyka.
ROZWÓJ  MARKI
Priorytetem dla Lokalnej Organizacji Turystycznej "Kraina Lessowych Wąwozów" jest oferowanie  wysokiej jakości produktów i usług turystycznych.  Dlatego w ub.r wdrożyła „System Certyfikacji i Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów”. Dzięki temu opracowano wytyczne do certyfikacji usług i produktów w kategoriach: obiekty gastronomiczne, obiekty noclegowe, atrakcje turystyczne, produkty spożywcze i produkty rzemieślnicze dla podmiotów zrzeszonych w LOT "Kraina Lessowych Wąwozów". 
 
SZANSA NA SUKCES
Certyfikatem Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów nagradzane są produkty i usługi spełniające wyśrubowane wymagania, atrakcyjne, wyjątkowe, wpisujące się w kulturę i tradycję regionu oraz eksponujące naturalne walory Krainy Lessowych Wąwozów.
Ten system działa też motywująco na pozostałych przedsiębiorców, pretendujących do tego wyróżnienia. Rozwijają się, podnoszą standardy i jakość swoich produktów i usług, aby spełnić wszystkie wymagania do certyfikacji. Wraz z uzyskaniem certyfikatu przedsiębiorcy zyskują wsparcie marki, są promowani na targach turystycznych w Polsce i za granicą. Produkty Certyfikowane są też podmiotami tworzącymi sieciowe produkty turystyczne Krainy Lessowych Wąwozów: "Szlak Smaków Krainy Lessowych Wąwozów", "Akademię Lesslandia" oraz "Krainę Zdrowia".
- Dzięki współpracy i certyfikatowi mamy nadzieję na lepszą promocję i szersze dotarcie do klienta, co m.in. już się stało dzięki udziałowi w szkoleniu dotyczącym tworzenia "Krainy Zdrowia" - mówi Pani Anna Bukowska z firmy Green Cosmetic Sp. z o.o. z Nowego Gaju. -  To dopiero początek naszej współpracy. Wszyscy wspólnicy są zdania, że wyniesiemy z niej same korzyści, a marka Green Cosmetics stanie się dumą Krainy Lessowych Wąwozów i Lubelszczyzny. Jako Firma Green Cosmetics pragniemy wykorzystać szanse, jakie daje przynależność do Lokalnej Organizacji Turystycznej Kraina Lessowych Wąwozów i Certyfikat Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów. Nasze innowacyjne, naturalne kosmetyki m.in. z glaukonitem są nowym lokalnym produktem. Mamy nadzieję, że staną się ważnym elementem produktów turystycznych oferowanych przez Lokalną Organizacją Turystyczną „Krainę Lessowych Wąwozów”.
 
KOOPERACJA I SYNERGIA 
Zdobycie certyfikatu to prestiż oraz szansa dla konkretnych przedsiębiorców z branży turystycznej na dalszy rozwój, kooperację oraz synergię pod egidą Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów. Poprzez swój rozwój, podnoszenie poprzeczki wyżej równocześnie wzmacniają i rozwijają markę, która rozwija się też i promuje dzięki realizacji zadań publicznych. 
Certyfikacja nowych produktów i usług to jeden z elementów realizowanego w tym roku przez Lokalną Organizację Turystyczną "Krainę Lessowych Wąwozów" projektu: „Podniesienie kompetencji kadr turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów poprzez rozwój systemu Certyfikacji Usług i Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów” dofinansowanego z Ministerstwa Turystyki i Sportu (zgodnie z umową nr 2022/0013/1874/UDOT/DT/BP z dn. 26.04.2022)
 
Żyjemy w przysłowiowych „ciekawych czasach”, dlatego łączymy siły, by wspólnie działać w turystyce.
 

Nowe certyfikowane produkty Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów

Powrót
`