Aktualności

„Kto Ty jesteś? Polak mały” – powiatowy konkurs plastyczny na wizerunek Małego Patrioty

część plakatu
Data publikacji: 08 lutego 2023
Z okazji 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła powiatowy konkurs plastyczny - „Kto Ty jesteś? Polak mały”. Zadaniem uczestnika jest przygotowanie jednej pracy plastycznej prezentującej portret Małego Patrioty w dowolnie wybranej technice. To plastyczne wyzwanie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych klas I-V z terenu powiatu puławskiego. Prace konkursowe rozpatrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: kat. 1 – klasy I-III i kat. 2 – klasy IV-V. Liczy się oryginalny pomysł, kreatywność oraz zgodność z tematyką konkursu.   

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, termin składania prac upływa 31 marca 2023 r. Pracę konkursową należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać na adres: ul. 6 Sierpnia 5, 24-100 Puławy, albo złożyć w swojej Gminnej Bibliotece Publicznej. Na zwycięzców czekają bony do sieci salonów Empik.

Więcej szczegółów: https://pbp.pulawy.pl/kto-ty-jestes-polak-maly-powiatowy-konkurs-plastyczny-na-wizerunek-malego-patrioty

 

 

plakat

Powrót
`