Aktualności

„Gloria victis – chwała zwyciężonym” - powiatowy konkurs plastyczny

część plakatu
Data publikacji: 08 lutego 2023
W 2023 roku obchodzimy 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Z tej okazji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła konkurs na plakat tematycznie nawiązujący do wybuchu i przebiegu Powstania Styczniowego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas VI-VIII z terenu powiatu puławskiego, a zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu, w dowolnym formacie, w dowolnie wybranej technice plastycznej promującej Powstanie Styczniowe jako największy w XIX wieku zryw niepodległościowy.

Termin składania prac upływa 31 marca 2023 r. Pracę konkursową należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach osobiście lub wysłać na adres: ul. 6 Sierpnia 5, 24-100 Puławy, albo złożyć w swojej Gminnej Bibliotece Publicznej. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia tego konkursowego wyzwania, na zwycięzców czekają nagrody - bony do sieci salonów Empik. 

Więcej szczegółów: https://pbp.pulawy.pl/gloria-victis-chwala-zwyciezonym-powiatowy-konkurs-plastyczny-na-plakat-promujacy-powstanie

 

https://pbp.pulawy.pl/gloria-victis-chwala-zwyciezonym-powiatowy-konkurs-plastyczny-na-plakat-promujacy-powstanie

Powrót
`