Aktualności

Opiekunowie grup nordicowych podczas Biegu i marszu nordic walking Puławy - Parchatka "BĄDŹ WIDOCZNY - BĄDŹ BEZPIECZNY"

Opiekunowie grup nordicowowych
Data publikacji: 14 lutego 2023
W czasie Biegu i marszu nordic walking Puławy - Parchatka "BĄDŹ WIDOCZNY - BĄDŹ BEZPIECZNY" grupy nordicowe będą znajdowały się pod opieką doświadczonych instruktorów NW Fundacji BezMIar - Pawła Wojciechowskiego oraz Elżbiety Krawczyk. Do grona przewodników maszerujących dołączyły również pracownice wydziału promocji puławskiego Starostwa - Renata Niedochodowicz i Katarzyna Czopko-Noworolnik.
Przewidujemy utworzenie trzech grup nordicowych. Podział na zespoły czasowe odbędzie się w dniu startu. 
 
Grupa mocna, do której zapraszamy osoby z doświadczeniem w szybkim, technicznym chodzeniu z kijkami wyruszy spod Starostwa do Parchatki pod opieką Pawła Wojciechowskiego. Planowany czas pokonania trasy to ok. 1 godzina.
 
Paweł Wojciechowski
 
Grupę średnią, która przejdzie trasę Puławy - Parchatka w planowanym czasie 1,5 -2 godzin poprowadzą Renata Niedochodowicz oraz Katarzyna Czopko-Noworolnik
 
Renata Niedochodowicz, Katarzyna Czopko-Noworolnik
 
Natomiast osoby, które chcą zapoznać się z prawidłową techniką nordic walking czy udoskonalić swoją technikę oraz pomaszerować spokojnym tempem po parku, zapraszamy do grupy pod opieką Elżbiety Krawczyk.
 
Elżbieta Krawczyk
 
Elżbieta i Paweł są doświadczonymi instruktorami NW, realizującymi  nordicowe projekty Fundacji BezMiar, np. Nordikiadę. Wraz z Fundacją  współpracują z największymi, polskimi organizacjami Nordic Walking: Polskie Stowarzyszenie NW, Nordic Walking Poland, Polska Federacja Nordic Walking, a także z najbardziej renomowanymi i znanymi w środowisku NW szkoleniowcami i trenerami.
 
Do zobaczenia na trasie!
 
Fot. archiwum prowadzących trasę
Powrót
`