Aktualności

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Magicznych Ogrodach

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego
Data publikacji: 02 czerwca 2023
30 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W tym szczególnym dniu uwaga społeczeństwa skierowana jest na los dzieci potrzebujących wsparcia, troski i zapewnienia bezpieczeństwa w momencie, gdy rodzina biologiczna przeżywa różnego rodzaju trudności. To również okazja do docenienia rodziców zastępczych podejmujących trud zapewnienia młodym osobom spokojnego, otoczonego miłością dzieciństwa.

Z tej okazji 2 czerwca w Rodzinym Parku Tematycznym "Magiczne Ogrody" odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowane przez dyrekcję oraz pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. Udział w nich wziął członek zarządu powiatu Ireneusz Rzepkowski.

Uroczystość ta była również okazją do promowania wszelkich form rodzicielstwa zastępczego.

Szanowni Rodzice Zastępczy! W dowód szacunku pragniemy Wam przekazać wyrazy uznania i podziękowania za okazane serce, dobroć, cierpliwość oraz codzienny trud jaki wkładacie w wychowanie dzieci powierzonych Waszej opiece. Niech w Waszych rodzinach nie zbraknie uśmiechu, miłości oraz pogody ducha.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Powrót
`