Aktualności

Świąteczny Koncert Noworoczny

Plakat promujący Świąteczny Koncert Noworoczny zaplanowany na 6 stycznia 2024 o godz. 17:00 w Kościele Miłosierdzia Bożego w Puławach, z grafiką w odcieniach niebieskiego.
Data publikacji: 04 stycznia 2024
Ksiądz Dziekan Krzysztof Krakowiak i Prezes Stowarzyszenia Miłosierdzie Mikołaj Zakrzewski zapraszają na Świąteczny Koncert Noworoczny pod patronatem honorowym Przewodniczącego Rady Powiatu Puławskiego Janusza Wawerskiego. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia 2024 r. o godz. 17:00 w Kościele Miłosierdzia Bożego w Puławach.

W programie kolędy i utwory świąteczne w wykonaniu: Agnieszka Tyrawska - sopran, Emilia Siepkowska - skrzypce, Grzegorz Pazik - bartyton, organy.

Ksiądz Dziekan Krzysztof Krakowiak i Prezes Stowarzyszenia Miłosierdzie Mikołaj Zakrzewski  zapraszają na Świąteczny Koncert Noworoczny pod patronatem honorowym Przewodniczącego Rady Powiatu Puławskiego Janusza Wawerskiego. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia 2024 r/ o godz. 17:00 w Kościele Miłosierdzia Bożego w Puławach.W programie kolędy i utwory świąteczne w wykonaiu: Agnieszka Tyrawska - sopran, Emilia Siepkowska - skrzypce, Grzegorz Pazik - bartyton, organy.

Plakat zapraszający na Świąteczny Koncert Noworoczny, z datą 6 stycznia 2024, godzina 17:00, w Kościele Milosierdzia Bożego w Puławach, ozdobiony motywami świątecznymi.
Powrót
`