Aktualności

Mariusz Wicik został nowym członkiem zarządu powiatu

Mariusz Wicik został nowym członkiem zarządu powiatu
Data publikacji: 01 lutego 2024
Wczoraj Rada Powiatu Puławskiego na wniosek Starosty Puławskiego powołała Mariusza Wicika na członka zarządu powiatu.

Mariusz Wicik ukończył Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie, następnie Wyższą Szkołę Biznesu i Przedsiębiorczości na kierunku Geodezja i Kartografia Specjalizacja Pomiary GNS RTN w zastosowaniach inżynieryjnych, uzyskując tytuł inżyniera geodezji. Ukończył również studia podyplomowe na uczelni Collegium Humanum na kierunku Executive of Business Administration, uzyskując uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa.

Mariusz Wicik posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie geodezji i kartografii, jest wieloletnim właścicielem firmy geodezyjnej, posiada uprawnienia zawodowe nadane przez Głównego Geodetę Kraju. Jako jedyny geodeta z powiatu puławskiego i jeden z 70 geodetów w całej Polsce otrzymał powołanie w skład komisji kwalifikacyjnej do spraw uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii. Posiada także 6 letnie doświadczenie w zakresie pracy w organie administracji rządowej, pełniąc funkcję pełnomocnika wojewody lubelskiego ds. rozwoju turystyki w woj. lubelskim.

W samorządzie powiatu puławskiego od początku kadencji pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Mariusz Wicik nowym członkiem zarządu powiatu

Powrót
`