Aktualności

Projekt Regionalny w Powiatowym Centrum Opiekuńczo-Wychowawczym

Uczestnicy uroczystego zakończenia Regionalnego Projektu - "Modernizacja łazienek i sanitariatów w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 i Nr 2 w Puławach
Data publikacji: 21 lutego 2024
W Powiatowym Centrum Opiekuńczo-Wychowawczym w Puławach miało miejsce uroczyste zakończenie Regionalnego Projektu pn. "Modernizacja łazienek i sanitariatów w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 i Nr 2 w Puławach", realizowanego przy współpracy z Fundacją Castorama i Puławskim Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci Potrzebujących Pomocy i ich Rodzin "Tęcza", działającym przy PCOW.

W spotkaniu wzięli udział: członek zarządu Ireneusz Rzepkowski, sekretarz Waldemar Orkiszewski, kierownik Wydziału Zdrowia, Spraw Społecznych i Obywatelskich Marcin Rojczyk, dyrektor Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego Katarzyna Siedlecka wraz z dziećmi i pracownikami oraz główni bohaterowie przedsięwzięcia pracownicy Castoramy.

W ramach projektu Fundacja przekazała 60 000 zł oraz materiały pozyskane od sponsorów. Zmodernizowano łazienki i sanitariaty, odświeżono korytarze i mini salony oraz wymieniono oświetlenie na nowoczesne, enegooszczędne. Ogólny koszt projektu wynosi ok. 90 000 zł.

Projekt Regionalny w Powiatowym Centrum Opiekuńczo-Wychowawczym

Powrót
`