Co słychać w geodezji ?

Spotkanie otworzyła starosta puławski Teresa Gutowska, wraz z wicestarosta Piotr Rzetelski. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego, Pan Marek Kłopotek, Kierownicy Wydziałów Geodezji jaki i PODGiK sąsiednich powiatów oraz Wykonawca prac.
Zadanie realizowane jest ze środków budżetu Wojewody Lubelskiego w ramach dotacji celowej na zadania rządowe z geodezji i kartografii. Wykonawcą wyłonionym w trybie zamówienia publicznego została firma GEOLEET Lucyna Litwinek. Celem pracy jest zapewnienie zgodności danych ewidencyjnych na styku powiatów.
Spotkanie stanowiło kluczowy etap realizacji przedsięwzięcia. Omówiono założenia projektowe, harmonogram prac oraz planowane działania. Była to także okazja do zadawania pytań dzielenia się uwagami i oczekiwaniami związanymi z planowanymi zmianami.