Aktualności Sportowe

Końskowola obroniła tytuł najlepszej drużyny Turnieju Samorządowców

Końskowola obroniła tytuł najlepszej drużyny Turnieju Samorządowców
Data publikacji: 14 czerwca 2016
W sobotę 11 czerwca br., na boisku „Orlik” przy I LO w Puławach, odbyła się już 7. edycja Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Puławskiego. W zmaganiach piłkarskich udział wzięło 6 drużyn reprezentujących: Komendę Powiatową Policji w Puławach, Urząd Miejski w Nałęczowie, Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Starostwo Powiatowe w Puławach, Urząd Gminy Żyrzyn i Urząd Gminy Końskowola.

Reprezentacja Końskowoli obroniła tytuł najlepszej drużyny zdobyty rok wcześniej, pokonując w finale Komendę Policji z wynikiem 3:1. Drużyna Kazimierza Dolnego powtórzyła ubiegłoroczny wynik zajmując III miejsce w turnieju, podobnie drużyna Starostwa, która znowu znalazła się tuż za podium (3:0). Walka między drużynami z Nałęczowa i Żyrzyna była bardzo wyrównana i ostatecznie o tym, która drużyna zajęła V miejsce zdecydowały rzuty karne. Do końca regulaminowego czasu gry wynik nie uległ zmianie (1:1). Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia i o końcowym rezultacie zadecydowały rzuty karne. W tym elemencie lepsza okazała się drużyna z Żyrzyna (k. 5:4) i to oni cieszyli się ze zdobycia V miejsca.

Tytuł najlepszego strzelca turnieju otrzymał Krzysztof Lipnicki z Końskowoli zaś tytuł najlepszego bramkarza Artur Poniewierski z drużyny Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Wybrano również najlepszych zawodników poszczególnych drużyn, zostali nimi:

  • Piotr Zarychta - Komenda Powiatowa Policji w Puławach
  • Sławomir Seredyn - Gmina Żyrzyn
  • Rafał Wanicki – Gmina Końskowola
  • Waldemar Kubiś – Gmina Kazimierz Dolny
  • Kamil Nastaj - Powiat Puławski
  • Dariusz Banaszek – Gmina Nałęczów

 Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowego ducha!

VII Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Puławskiego

VII Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Powiatu Puławskiego
Powrót
`