Aktualności Sportowe

I miejsce dla Drużyny Piłki Nożnej Starostwa Powiatowego w Puławach w II Turnieju Niepodległości w futsalu o Puchar Prezesa Ogniska TKKF "Chemik"

Drużyna Piłki Nożnej Starostwa Powiatowego w Puławach w gabinecie Starosty Puławskiego Danuty Smagi.
Data publikacji: 25 listopada 2019
16 listopada 2019 r. w hali sportowej ZST im. Marii Curie Skłodowskiej w Puławach odbył się II Turniej o Puchar Prezesa Ogniska TKKF „Chemik” z okazji Święta Niepodległości. Udział w nim wzięły drużyny reprezentujące Starostwo Powiatowe w Puławach, Komendę Powiatową Policji w Puławach, Urząd Miasta Puławy, Grupę Zakłady Azotowe „Puławy”, Końskowolę oraz gospodarzy turnieju TKKF „Chemik”.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym i o wygranej decydowała ilość zdobytych punktów po rozegraniu 5 meczy. Rozgrywki rozpoczęliśmy od meczu z Urzędem Miasta Puławy, który wygraliśmy 2:1, następnie z drużyną z Końskowoli gdzie po ciężkiej walce udało się nam zdobyć 3 punkty, wygrywając 1:0.  W trzecim spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z gospodarzem turnieju i ponownie udał się wygrać, tym razem 3:1. Przedostatni mecz z bardzo dobrą drużyną Zakładów Azotowych Puławy niestety minimalnie przegrywamy po zaciętym boju 0:1. Jak się później okazało ostatni mecz decydował o tym kto wygra cały turniej, drużynie Starostwa Powiatowego wystarczał remis w pojedynku z Komendą Powiatową Policji i jak się okazało tym właśnie wynikiem, 0:0 mecz się zakończył. Ostatecznie okazaliśmy się wielką niespodzianką zajmując I miejsce. Na II miejscu uplasowała się Komenda Powiatowa Policji w Puławach a na ostatnim miejscu podium Zakłady Azotowe „Puławy”. Najlepszym strzelcem został Sławomir Radzikowski z Z.A. „Puławy” a bramkarzem Artur Poniewierski   z Komendy Powiatowej Policji.

Drużynę Starostwa Powiatowego w Puławach reprezentowali: Sylwester Grzechnik, Marek Soboń, Marcin Olender, Tomasz Szkoda, Mariusz Próchniak, Filip Buczek, Jakub Niedziela, Grzegorz Czosnyka, Rafał Dryk i Kamil Nastaj.

Serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju za zaproszenie, no i nie pozostaje nam nic innego jak obrona pucharu w przyszłym roku.

 Drużyna Piłki Nożnej Starostwa Powiatowego w Puławach. W tle bramka.Drużyna Piłki Nożnej Starostwa Powiatowego w Puławach z kibicami w hali sportowej.Starosta składa gratulacje członkom Drużyny Piłki Nożnej Starostwa Powiatowego w Puławach.Drużyna Piłki Nożnej Starostwa Powiatowego w Puławach ze starostą Danutą Smagą.

Powrót
`