Aktualności Sportowe

Puławscy biegacze w Radiu Impuls

Biegacze przed studiem nagrań Radia IMPULS
Data publikacji: 28 sierpnia 2020
Maryla Miłek, Monika Zawadzka-Rozdoba i Grzegorz Weremko wystąpią we wtorkowej audycji (1 września 2020 r. ok. godz. 13:15) z cyklu "Co_w_regionie.pl" emitowanej na antenie Radia Impuls. O amatorskim bieganiu i aktywności fizycznej z biegaczami porozmawia redaktor Joanna Czajkowska. Serdecznie zachęcamy do wysłuchania programu.

Maryla Miłek to prezes Fundacji Bezmiar zajmującej się między innymi organizacją zawodów biegowych, jak np. Bieg Zielonych Sznurowadeł, czy Bieg Mikołajów. Prowadzi również zajęcia nordic walking. Była laureatką sportowej nagrody Starosty Puławskiego w 2017 roku. Jest promotorką aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Monika Zawadzka-Rozdoba jest trenerem fitness w Avangarda Puławy. W ramach uzupełnienia treningu funkcjonalnego organizuje amatorskie wybiegania dla swoich podopiecznych. Prowadzi również zajęcia fitness w ramach Budżetu Obywatelskiego oraz organizuje akcje charytatywne dla potrzebujących osób i zwierząt ze schroniska.

Grzegorz Weremko to biegacz z amatorskiej, nieformalnej grupy Multimedia Runners Puławy. W swoim sportowym dorobku ma ukończone z sukcesem maratony, w tym Zimowy Maraton Bieszczadzki, liczne półmaratony, biegi służb mundurowych oraz biegi ultra. Wczoraj - 27 sierpnia, przebiegł ponad 57 km trasę "Bieg Szlak Trafi", prowadzącą przez wąwozy, pola i lasy powiatu puławskiego. Jest laureatem sportowej nagrody Starosty Puławskiego w 2020 roku.

Życzymy miłego odbioru nagrania!

Biegacze przed studiem nagrań Radia Impuls - w tle napis ON AIR

Maryla Miłek, Grzegorz Weremko, Monika Zawadzka_Rozdoba i redaktor Joanna Czajkowska w studiu nagrań Radia Impuls

Powrót
`